سوالات متداول

هزینه‌ها بر اساس نوع ارسال، مکان دریافت و جمع مبلغ سفارش که در بخش شرایط ارسال سفارشات به صورت مفصل در مورد آن گفته شده است متغیر می‌باشد.

زمان ارسال سفارشات در روزهای عادی در کرمان همان روز ارسال میشود و در استان های دیگر کشور بعد از 48 ساعت کاری تحویل سفارش دهنده می‌گردد .

با توجه به اینکه نوع کار بصورت مجازی و در بستر اینترنت می‌باشد، و هدف ابزار بلوط سهولت دسترسی مصرف‌کنندگان به ابزارآلات می‌باشد، لذا امکان تحویل فیزیکی در شرکت در حال حاضر وجود ندارد . مگر با هماهنگی قبلی با همکاران

با توجه به اینکه نوع کار بصورت مجازی و در بستر اینترنت می‌باشد، و هدف  سهولت دسترسی مصرف‌کنندگان به ابزارآلات می‌باشد، لذا امکان تحویل فیزیکی در شرکت در حال حاضر وجود ندارد . مگر با هماهنگی قبلی با همکاران

بله، در 24 ساعت روز و 7 روز هفته تمامی سفارشات قابل ثبت می‌باشد، سفارشات ثبت شده در ساعات کاری شرکت (9 الی 17) مورد پردازش قرار خواهند گرفت.

پرداخت در محل

فروش ۲۴ ساعته

بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت بازگشت ۷ روزه کالا

درباره ما

ال دیجی مالز مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، دوربین مدار بسته،انواع دستگاه های ظبط کننده،دزدگیر،ردیاب،دستگاه های حضور و غیاب، پوزهای فروشگاهی با تنوعی بی‌نظیر در ال دیجی مالز  عرضه می‏‏‏‌شوند. کاربران و مشتریان ال دیجی مالز  می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ال دیجی مالز  را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ال دیجی مالز است.

تماس با ما
  • آدرس : کرمان بازار عزیز
  • شماره های تماس :
  • 983432232220+
  • 989131407850+
دسترسی سریع
راهنمای خرید